]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Україна // П'ятниця, 16 липня 2010 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

"За Україну!" візьме участь у місцевих виборах 31 жовтня

час публікації: 16 липня 2010 р., 14:02
останнє оновлення: 16 липня 2010 р., 14:18
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Партія "За Україну!" візьме участь у місцевих виборах, які відбудуться 31 жовтня. Таке рішення ухвалила Політична рада партії 16 липня, повідомляє її прес-служба.

Члени політради зазначили, що "на тлі погіршення економічної ситуації в країні, тотального зростання тарифів для населення, влада взяла курс на згортання демократичних свобод в Україні, оголосивши війну свободі слова, демократичним рівним виборам, праву громадян на вільні зібрання".

"Ухваливши антиконституційний й антидемократичний закон про вибори місцевих рад, Янукович і його команда оголосили війну новим політичним силам, які заявили про свою опозиційність до чинної влади", - вважає політрада партії "За Україну!".

"Незважаючи на спроби чинної влади усунути нашу політичну силу із виборчого процесу, осередки партії "За Україну!", які мають право відповідно до антиконституційного закону брати участь у виборах, візьмуть у них участь", - заявила вона.

10 липня Верховна Рада України ухвалила Закон "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів". Датою проведення місцевих виборів визначено 31 жовтня 2010 року. Вони пройдуть за змішаною (мажоритарно-пропорційною) системою. Участь у виборах можуть брати лише зареєстровані в Україні партії, а не виборчі блоки.

Крім того, законом передбачено, що місцева організація партії може висувати кандидатів на місцевих виборах за умови, що дана організація зареєстрована не пізніше, як за 365 днів до дня виборів.

Партія "За Україну!" була створена 9 жовтня 1999 року. Її початкова назва - "Партія Соціального Захисту" (ПСП). Першим керівником партії був Микола Чечель. У листопаді 2009 року Партія Соціального Захисту змінила назву на "За Україну!", а в грудні того ж року керівником партії був обраний лідер громадського руху "За Україну!", народний депутат В'ячеслав Кириленко. У Верховній Раді існує група "За Україну!", в яку входять 17 депутатів.

Партія "За Україну!" має представництво в Харківській, Волинській, Львівській, Тернопільській обласних радах.

facebook

Посилання по темі:


Маловідомі партії в ціні: за участь у виборах "молоді" політсили готові платити до мільйона доларів
// NEWSru.ua // Україна // 14 липня 2010 р.


ЗМІ: партію "Батьківщина" до виборів можуть перейменувати на партію "Блок Юлії Тимошенко"
// NEWSru.ua // Україна // 14 липня 2010 р.


Литвин не розуміє скарг нових партій на закон про місцеві вибори - все законно
// NEWSru.ua // Україна // 13 липня 2010 р.


Яценюк збирається об'єднуватися з опозицією, а Тігіпко відсиджуватися в опозиції не буде
// NEWSru.ua // Україна // 13 липня 2010 р.


У ЦВК вважають, що новий закон про вибори потребує зміни Конституції
// NEWSru.ua // Україна // 11 липня 2010 р.


Верховна Рада проголосувала за проведення місцевих виборів за сценарієм ПР
// NEWSru.ua // Україна // 10 липня 2010 р.Остання новина NEWSru.ua – 21:10
З 2018 року окупанти змусять кримчан платити податки на землю і нерухомість
// Україна


]]>
]]>
Неділя, 22 cічня 2017 р.  

Остання новина – 21:10


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017