Олімпійський союз ФРН хоче відсторонити Росію від двох Олімпіад

Якщо підозри про наявність державної системи допінгу у Росії підтвердяться, олімпійську збірну РФ треба буде усунути від участі в Олімпійських іграх 2018 і 2020 років. З такою заявою в інтерв'ю виданню Welt am Sonntag виступив голова Німецького олімпійського спортивного союзу (DOSB) Альфонс Гьорман.
08:46

Жіноча збірна України з біатлону посіла 4-е місце на етапі КС

В Антхольці (Італія) завершилася остання гонка етапу Кубка світу з біатлону, де в жіночій естафеті українська команда посіла 4-е місце. Наша команда виступала в складі: Юлія Журавок, Юлія Джима, Валя Семеренко і Анастасія Меркушина. На останніх метрах дистанції Меркушина поступилася суперниці в боротьбі за місце на подіумі 4,1 секунди.
22 cічня 2017 р., 20:31

"Шахтар" обіграв поляків у першому матчі 2017 року

У дебютному поєдинку 2017 року суперником "Шахтаря" в Ла-Манзі стала польська "Краковія", яку гірники обіграли з рахунком 2:0. Зустріч почалася в помірному темпі. Перший небезпечний момент виник на 10-й хвилині: Факундо Феррейра пробивав по воротах з хорошої позиції, але його удару завадив захисник. Згодом перевага "гірників" стала більш явною.
22 cічня 2017 р., 18:01

Світоліна пробилася в 1/8 фіналу Australian Open

Українка Еліна Світоліна пробилася в 1/8 фіналу змішаного розряду на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу (Australian Open), який проходить в Мельбурні. Невдачу в третьому колі одиночного розряду харків'янка ltoj компенсувала в міксті, де разом з австралійцем Крісом Гуччоне стартували з перемоги над німецько-колумбійським тандемом.
22 cічня 2017 р., 10:04

В естафеті Кубка світу українська збірна з біатлону прийшла четвертою

Чоловіча естафетна комада України фінішувала в суботу, 21 січня, четвертою на 6-му етапі Кубка світу в Антхольці (Італія). Перемогли біатлоністи Німеччини, які подолали дистанцію 4х7,5 км за 1 годину 13 хвилин 57,2 секунди і використали 7 додаткових патронів. За нашу збірну виступали Артем Прима, Сергій Семенов, Володимир Семаков і Дмитро Підручний.
21 cічня 2017 р., 18:36

У бою Кличко - Джошуа буде оскаржено титул "суперчемпіона" WBA

Президент Всесвітньої боксерської асоціації Жілберто Мендоса заявив про те, що в бою Кличко - Джошуа буде оскаржено титул "суперчемпіона" WBA. За його словами, звання "регулярного" чемпіона WBA оскаржать Фрес Окендо і Шеннон Бріггс. "У важкій вазі ми створили турнір, який не змогли завершити в минулому році через різні проблеми", - зазначає Мендоса.
21 cічня 2017 р., 14:45

Японія надала Україні грант у 74 тисячі доларів на гімнастику

Уряд Японії надав Україні безвідплатну фінансову допомогу на суму 74,470 тисячі доларів у рамках Програми підтримки культурних проектів "КУСАНОНЕ" для Української федерації гімнастики. Урочиста церемонія підписання грантової угоди відбулася у п'ятницю 20 січня в Києві.
20 cічня 2017 р., 22:51

Українець Семенов здобув "бронзу" у гонці на 20 км Кубка світу в Антхольці

Сергій Семенов з Чернігова завоював бронзову медаль в індивідуальній гонці на 20 км 6-го етапу Кубка світу в Антхольці (Італія). "Золото" українцю не дозволив виграти єдиний промах під час останнього, 20-го пострілу на вогневих рубежах. Першим на дистанції був росіянин Антон Шипулін, другим – лідер загального заліку Кубка світу Мартен Фуркад з Франції.
20 cічня 2017 р., 19:16

"Фінікс" українця Леня програв з великим рахунком "Клівленду" в матчі НБА

Уночі проти п'ятниці, 20 січня, в регулярному чемпіонаті Національної баскетбольної асоціації відбулися п'ять матчів, в одному з яких "Фінікс Санс" українця Олексія Леня програв "Клівленд Кавальєрс", повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт ліги.
20 cічня 2017 р., 14:22