]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Економіка // Понеділок, 26 грудня 2016 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Порошенко підписав закон про бюджет, підвищення "мінімалки" і збільшення витрат на зарплати шахтарям

час публікації: 26 грудня 2016 р., 19:23
останнє оновлення: 26 грудня 2016 р., 19:45
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою

Президент України Петро Порошенко підписав прийнятий парламентом 20 грудня Закон України "Про державний бюджет на 2017 рік" з дефіцитом 3% ВВП і закладеним зростанням економіки на рівні 3%.

Як повідомили у прес-службі глави держави, підписуючи документ, Порошенко зазначив, що уряд вчасно подав Державний бюджет до Верховної Ради і провів його обговорення з Радою національної безпеки і оборони у частині витрат на сектор оборони і безпеки країни.

Порошенко нагадав, що, відповідно до закону, витрати на оборону становитимуть 5,2% ВВП. "Вперше ті нові зразки озброєння, які були розроблені за останні два з половиною роки, перейдуть з процесу випробування до безпосередньої поставки на озброєння, що значно посилює бойові можливості наших Збройних Сил", - цитує прес-служба Порошенка.

Порошенко таокж підписав пакет законів, що дозволяють збільшити видатки на зарплати шахтарям, а також підвищити розмір мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року до 3200 грн.

Підписуючи документи, які передбачають внесення змін у тому числі до Бюджетного кодексу, Порошенко зазначив, що це "безпрецедентні кроки з посилення захисту людей праці".

"Дуже важливо, що піднімається заробітна плата вчителів, лікарів, у першу чергу кваліфікованих працівників. І ми нарешті маємо можливість, щоб та людина, яка працює, в першу чергу мала відповідне матеріальне забезпечення", - цитує президента прес-служба.

Як повідомлялося, Верховна Рада України в ніч на 21 грудня прийняла в цілому підготовлений урядом проект державного бюджету на 2017 рік з дефіцитом 3% і закладеним зростанням економіки також в 3%. Представляючи документ, міністр фінансів України Олександр Данилюк відзначав, що в бюджет закладено тенденції розвитку економіки на найближчі три роки.

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій підписав державний бюджет-2017 23 грудня.

Нагадаємо також, що 26 жовтня в рамках фіналізації проекту державного бюджету на 2017 рік Кабмін запропонував в наступному році в два рази збільшити показник мінімальної зарплати - до 3200 грн замість 1600 грн. В той же день ввечері дану ініціативу повністю підтримав президент Петро Порошенко.

31 жовтня прем'єр Володимир Гройсман запевнив, що в урядовому проекті держбюджету-2017 вже є кошти на подвійну "мінімалку".

facebook

Посилання по темі:


На оборону в 2017 році виділено рекордні 5,9% ВВП, - Турчинов
// NEWSru.ua // Економіка // 25 грудня 2016 р.


В Україні до 2025 року лише 8% чоловіків і 10% жінок отримуватимуть пенсії за віком – Рева
// NEWSru.ua // Економіка // 22 грудня 2016 р.


Уряд забезпечить економічне зростання в 2017 році, обіцяє Гройсман
// NEWSru.ua // Економіка // 21 грудня 2016 р.


Нардепи після ухвалення "нічного" бюджету виділили собі додатковий тиждень канікул у січні
// NEWSru.ua // Україна // 21 грудня 2016 р.


Рада підправила Податковий кодекс для підвищення мінімалки і змінила акцизні податки на алкоголь, тютюн і паливо
// NEWSru.ua // Економіка // 20 грудня 2016 р.Остання новина NEWSru.ua – 09:57
В індійських літаках з'явилися місця тільки для жінок
// Світ


]]>
]]>
Середа, 18 cічня 2017 р.  

Остання новина – 09:57


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017