]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Економіка // Вівторок, 20 вересня 2016 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

В Україні запустили першу фабрику 3D-друку

час публікації: 20 вересня 2016 р., 11:07
останнє оновлення: 20 вересня 2016 р., 11:37
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Український стартап Kwambio, відомий як онлайн-платформа дизайнерських 3D-форм, запустила перше в Україні виробництво 3D-друку повного циклу. Про це пише Ain.ua.

Виробництво спеціалізується на керамічних і металевих виробах і працює як з бізнесом, так і з індивідуальними замовленнями. Вже сьогодні можна замовити друк виробів з кераміки, а в листопаді стартує цех з виробництва моделей з бронзи.

Раніше в цьому році компанія запустила в Нью-Йорку інтернет-магазин дизайнерських товарів, вироблених на замовлення з кераміки і різних металів з використанням технологій 3D-друку.

Kwambio співпрацює з дизайнерами та незалежними студіями (Chen Chen & Kai Williams, byAMT, Andrew Sack, Jim Drain і багатьма іншими), а також уклала партнерські договори з різними компаніями-виробниками. Однак тепер стартап буде пропонувати керамічні та металеві товари власного виробництва в Одесі.

"Ми намагалися працювати з американськими партнерами. Але якість, ціни і терміни виробництва не годилися. Чашка за 100 доларів, яку треба чекати п'ять тижнів... Тому вирішили відкрити власне виробництво. Розробили свої власні матеріали для друку і гарантуємо терміни виробництва в 2-3 рази швидші. Ну і ціна, звичайно, в рази нижча", - пояснив засновник і головний виконавчий директор Kwambio Володимир Усов.

"Наша мета - пропонувати продукцію високої якості за доступними цінами, щоб зробити 3D-друк і виробництво якісних товарів доступними більшості людей і компаній", - сказав він.

Особливістю виробництва Kwambio є використання промислових 3D-принтерів у поєднанні з традиційними технологіями.

"У світі існує велика кількість технологій 3D-друку, але всі вони засновані на базі технології пошарового наплавлення матеріалу за заданими координатами. Такий спосіб використовується для друку виробів з різних матеріалів", - пояснив Олександр Мустафаєв, винахідник першого 3D-принтера в Центральній Європі і головний інженер Kwambio.

Нагадаємо, Kwambio заснували Володимир Усов і Дмитро Кривошей у 2014 році. Команда перемогла в конкурсі стартапів на IDCEE - найбільшій IT-конференції в Центральній і Східній Європі, а в 2015 році пройшла акселерацію в TechStars Boston.

У 2016 році було відкрито інтернет-магазин Kwambio з товарами відомих нью-йоркських дизайнерів, а також запущено власне виробництво керамічних і металевих виробів в Україні.

Раніше американці на 3D-принтері надрукували електрокар-мікроавтобус.

Нагадаємо, в 2013 році в Україні 3D-принтер вперше надрукував руку для семирічного хлопчика.

facebook

Посилання по темі:


Американці надрукували електрокар-мікроавтобус на 3D-принтері
// NEWSru.ua // Авто // 29 червня 2016 р.


Україна створила перший електрокар Synchronous
// NEWSru.ua // Авто // 9 квітня 2016 р.


У США стартує продаж ліків, надрукованих на 3D-принтері
// NEWSru.ua // Світ // 22 березня 2016 р.


Інвестор із Силіконової долини запустить інноваційний центр на базі КНУ
// NEWSru.ua // Економіка // 15 березня 2016 р.


Blade: у США показали перший суперкар, створений за допомогою 3D-принтера
// NEWSru.ua // Авто // 25 червня 2015 р.


Поліція вперше закрила фабрику з виготовлення 3D-принтної зброї
// NEWSru.ua // Світ // 28 жовтня 2013 р.Остання новина NEWSru.ua – 09:57
В індійських літаках з'явилися місця тільки для жінок
// Світ


]]>
]]>
Середа, 18 cічня 2017 р.  

Остання новина – 09:57


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017