]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Економіка // Середа, 11 cічня 2017 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Мін'юст запустив Єдиний реєстр боржників

час публікації: 11 cічня 2017 р., 17:44
останнє оновлення: 11 cічня 2017 р., 17:51
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Міністерство юстиції запустило роботу Єдиного реєстру боржників, проти яких відкрито відповідне виконавче провадження.

Про це повідомляє у середу 11 січня прес-служба Мін'юсту.

"5 січня цього року набрали чинності положення Закону "Про виконавче провадження", якими передбачено запуск Єдиного реєстру боржників. До цього реєстру вносяться дані про громадян та компанії, які відповідно до рішень суду визнані боржниками і стосовно яких відкрито відповідне виконавче провадження", - йдеться в повідомленні.

У Мін'юсті зазначили, що Реєстр є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та створений з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов'язання боржників.

Згідно з чинним законодавством, виконавець одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження зобов'язаний внести до вказаного реєстру відомості відносно боржників, які мають зобов'язання перед фізичними чи юридичними особами за судовими рішеннями та рішеннями інших органів.

У Єдиному реєстрі боржників міститиметься інформація щодо боржників, відносно яких виконавчі провадження зареєстровані в системі після запуску даного реєстру.

Водночас у міністерстві розповіли, що до Реєстру не вносяться дані про боржників, які є державними органами, органами місцевого самоврядування; які не мають заборгованості за виконавчим документом про стягнення періодичних платежів більше 3 місяців та за рішенням немайнового характеру.

"Відомості про боржника виключаються з Єдиного реєстру боржників одночасно з винесенням постанови про закінчення виконавчого провадження, повернення виконавчого документа стягувачу, повернення виконавчого документа до суду, чи в день встановлення виконавцем факту відсутності заборгованості за виконавчими документами про стягнення періодичних платежів", - зазначили у Мін'юсті.

Нагадаємо, раніше, у жовтні 2016 року, у Мін'юсті пояснили, за яких умов через борги за комуналку можуть відібрати житло.

facebook

Посилання по темі:


В Україні запрацював закон про фінансову реструктуризацію
// NEWSru.ua // Економіка // 19 жовтня 2016 р.


ВР запровадила інститут приватних виконавців судових рішень
// NEWSru.ua // Україна // 8 жовтня 2015 р.


"Нафтогаз" почав відключати газ підприємствам-боржникам
// NEWSru.ua // Економіка // 27 квітня 2015 р.


Банк "Надра" опублікував список з 42 тисяч боржників, що мають прострочену заборгованість
// NEWSru.ua // Економіка // 13 жовтня 2009 р.


Харків'яни, які мають борги за ЖКГ не мають права виїздити за кордон
// NEWSru.ua // Економіка // 25 листопада 2008 р.Остання новина NEWSru.ua – 09:57
В індійських літаках з'явилися місця тільки для жінок
// Світ


]]>
]]>
Середа, 18 cічня 2017 р.  

Остання новина – 09:57


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017