]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Економіка // Четвер, 5 червня 2014 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Країни G7 пообіцяли Україні 18 млрд доларів допомоги

час публікації: 5 червня 2014 р., 13:55
останнє оновлення: 5 червня 2014 р., 15:53
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Країни "Великої сімки" пообіцяли Україні 18 млрд доларів фінансової допомоги. Про це йдеться в комюніке лідерів G7, ухваленому на зустрічі в Брюсселі 4 червня, повідомляє РБК-Україна.

"Ми вітаємо рішення Міжнародного валютного фонду затвердити програму на 17 млрд доларів для України, яка стане основою для іншої двосторонньої та багатосторонньої допомоги та позик, у тому числі близько 18 млрд доларів передбачено на сьогоднішній день від країн G7. Ми вітаємо швидке надання макроекономічної підтримки Україні", - йдеться в заяві.

Також лідери G-7 заявили про намір продовжувати працю з Україною для підтримки її економічного розвитку, суверенітету і територіальної цілісності, пише УНІАН.

"Ми закликаємо впроваджувати важкі реформи, які матимуть вирішальне значення для підтримки економічної стабільності та розблокування зростання, яке можливе за участю приватного бізнесу", - йдеться у заяві.

"Ми підтримуємо міжнародний механізм координації донорської допомоги для забезпечення ефективного надання економічної допомоги і вітаємо намір ЄС провести координаційну нараду на високому рівні в Брюсселі", - відреагували лідери на пропозицію Євросоюзу.

Крім того, вони привітали нинішні зусилля з диверсифікації джерел постачання Україні газу, в тому числі останні кроки ЄС в напрямку забезпечення реверсного постачання газу, і висловили сподівання на успішне завершення переговорів, що проходять за сприяння Єврокомісії щодо транзиту і постачання газу з РФ в Україну.

Зазначимо, що раніше МВФ прогнозував, що Україна зможе залучити протягом 2014-2016 років додаткові 15 млрд доларів завдяки реалізації програми співпраці з Фондом, яка в свою чергу передбачає надання Києву близько 17 млрд доларів.

Нещодавно МВФ вже перерахував Україні більш як 3 млрд доларів.

facebook

Посилання по темі:


До кінця року Україна отримає 13 млрд доларів закордонних кредитів
// NEWSru.ua // Економіка // 26 травня 2014 р.


Гривня може зміцнитися на "позначці" 11 завдяки МВФ і ЄС
// NEWSru.ua // Економіка // 20 травня 2014 р.


Голова МВФ хоче збільшити програму допомоги для України - світ у небезпеці
// NEWSru.ua // Економіка // 12 травня 2014 р.


МВФ надав Україні кредит під 3% річних
// NEWSru.ua // Економіка // 7 травня 2014 р.


Україна отримала перший транш від МВФ в обсязі 3,19 млрд дол
// NEWSru.ua // Економіка // 7 травня 2014 р.Остання новина NEWSru.ua – 21:10
З 2018 року окупанти змусять кримчан платити податки на землю і нерухомість
// Україна


]]>
]]>
Неділя, 22 cічня 2017 р.  

Остання новина – 21:10


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017