]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Авто // Четвер, 25 червня 2015 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Blade: у США показали перший суперкар, створений за допомогою 3D-принтера

час публікації: 25 червня 2015 р., 23:03
останнє оновлення: 25 червня 2015 р., 23:06
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Каліфорнійська компанія Divergent Microfactories (DM) показала прототип потужного і легкого автомобіля, кузов якого виготовлений за допомогою 3D-друку. Ідея цього стартапу перегукується з іншою новинкою галузі - надрукованому на 3D-принтері автомобілі американської компанії Local Motors.

Як зазначає The Financial Times, це підкреслює потенціал нових виробничих технологій для невеликих гнучких виробництв, що кидають виклик економіці великих автомобільних заводів, передає NEWSru.com.

Автомобіль DM, який називається Blade, побудований на шасі, яке на 90% легше, ніж у автомобілів традиційних конструкцій, пишуть "Ведомости". Двомісний автомобіль з тандемной посадкою і гільйотинних дверима важить 635 кг, з мотором 700 к. с. він може розганятися до 60 миль/год (96 км/год) приблизно за 2 с.

Компанія збирається протягом найближчих 1,5 років побудувати завод, щоб відпрацювати методику для виробництва автомобіля, а потім продавати технологію його виготовлення підприємцям. На основі технології можна створювати невеликі партії машин з високим рівнем індивідуалізації.

На початку року Local Motors представила прототип власного автомобіля, цілком виготовленого методом 3D-друку, включаючи шасі і зовнішню оболонку. Автомобіль також призначений для складання на локальних підприємствах, що використовують компоненти від різних постачальників.

Міні-фабрики, що використовують 3D-друк серед інших методів виробництва, почали привертати увагу підприємців завдяки швидкому зниженню витрат на обладнання. Великою перевагою є їх низька капіталомісткість, каже експерт з виробництва PA Consulting Тім Лоуренс.

"Створення виробничих і складальних ліній, спеціальний інструмент вимагає величезних сум інвестицій. 3D-друк – додаткова технологія, вам не треба витискуватися на інструменти, так що ви не сильно потребуючи капітальному обладнанні", - каже він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія Ford вирішила скористатися системою 3D-друку, щоб створити міні-копії нової моделі Mustang-2015.

facebook

Посилання по темі:


Харків'яни розробили унікальний мотоцикл Sturmvogel
// NEWSru.ua // Авто // 29 травня 2014 р.


Поліція вперше закрила фабрику з виготовлення 3D-принтної зброї
// NEWSru.ua // Світ // 28 жовтня 2013 р.


NASA планує запустити 3D-принтер в космос
// NEWSru.ua // Світ // 30 вересня 2013 р.


В Україні вперше 3D-принтер надрукував руку для семирічного хлопчика
// NEWSru.ua // Україна // 9 вересня 2013 р.


В Україні розробили власний вантажний автомобіль за 20 тис дол
// NEWSru.ua // Авто // 7 листопада 2012 р.Остання новина NEWSru.ua – 09:57
В індійських літаках з'явилися місця тільки для жінок
// Світ


]]>
]]>
Середа, 18 cічня 2017 р.  

Остання новина – 09:57


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017