]]>
]]>
УКР
NEWSru.ua // Україна // Субота, 8 грудня 2007 р.
розширений пошук

europe.newsru.ua

Ліві об'єдналися в нову партію "Союз лівих сил"

час публікації: 8 грудня 2007 р., 18:03
останнє оновлення: 10 грудня 2007 р., 14:31
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою перегляд фотоілюстрацій

Партія "Союз лівих сил" провела засновницький з'їзд у Києві. В роботі з'їзду взяли участь 504 з 509 вибраних делегатів від 20 областей України, повідомляють "Українські новини".

Учасники з'їзду ухвалили рішення про створення партії, затвердили її статут і основні програмні принципи. Лідером партії делегати обрали керівника громадської організації "Громадський контроль" Василя Волгу.

Під час свого виступу Волга зазначив, що зараз у країні назріла об'єктивна необхідність появи нової лівої партії.

"Зараз до парламенту пройшли партії великого капіталу, що потрапили туди під лівими гаслами, а треба створити дійсно ліву і всенародну політичну силу", - сказав він.

Серед основних завдань створюваної партії Волга бачить роботу над розширенням прав місцевих громад, забезпечення державної підтримки депресивних в соціальному плані регіонів. Крім того, партія має намір боротися проти приватизації стратегічних державних підприємств і продажу землі сільськогосподарського призначення.

"Союз лівих сил" виступає за позаблоковий статус і позицію активного нейтралітету України, а також за надання російській мові статусу другої державної.

Учасники з'їзду також обрали політраду партії, яка розроблятиме повний текст її програми і забезпечить дотримання процедури реєстрації партії в Міністерстві юстиції.

Нагадаємо, раніше депутат Верховної Ради 5 скликання Василь Волга (фракція Соціалістичної партії) прогнозував, що до лютого 2008 року в Україні буде створена нова лівоцентристська партія.

Волга тоді повідомив, що переговори про входження до майбутньої партії ведуться з окремими членами Соціал-демократичної партії (об'єднаної) і лідером партії "Свобода" Олегом Тягнибоком.

Він також припустив, що голова правління Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча, кандидат в депутати Верховної Ради від Соціалістичної партії Владимир Бойко також побажає увійти до цієї партії.

Раніше Соціалістична партія виключила Волгу зі своїх лав.

facebook

Посилання по темі:


Українські ліві домовляються про об'єднання
// NEWSru.ua // Україна // 24 жовтня 2007 р.


Симоненко закликає всіх лівих об'єднатися на виборах навколо комуністів
// NEWSru.ua // Україна // 29 серпня 2007 р.


Комуністи хочуть створити єдиний лівий блок
// NEWSru.ua // Україна // 23 липня 2007 р.Остання новина NEWSru.ua – 21:10
З 2018 року окупанти змусять кримчан платити податки на землю і нерухомість
// Україна


]]>
]]>
Неділя, 22 cічня 2017 р.  

Остання новина – 21:10


Всі права на матеріали сайту NEWSru.ua охороняються законодавством, в тому числі, про авторське право та суміжні права. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту гіперпосилання на NEWSru.ua обов'язкове
Розміщення реклами на сайті
Зворотній зв'язок: Редакція сайту / Технічна служба / Рекламний відділ
Подальше використання матеріалів інформагентств Інтерфакс-Україна, Українські новини розміщених на данному сайті заборонена. Використання можливе лише з письмового дозволу агентств Інтерфакс-Україна, Українські новини.
© NEWSru.ua 2007-2017